MischMasch

Všechny srdečně zveme na úžasnou ElectroSwing akci

v nově zrekonstruovaném music clubu MischMasch. Můžete se těšit na bohatý program, který započne DJ Swing Garden, poté vystoupí Universal Swing Brothers a celou akci zakončí DJ Marionette. Během večera také vystoupí nádherná burleska Stephanie Van Der Strumpf s jejím vystupením. Máte se opravdu na co těšit 🙂

20:00 – 22:00 – DJ Swing Garden
22:00 – 00:00 – USB – Universal Swing Brothers
00:00 – 00:15 – Stephanie van der Strumpf
00:15 – 02:00 – DJ Marionette

Jako speciální host večera se představí burleska STEPHANIE VAN DER STRUMPF

Aktuální informace naleznete na našem Facebookovém profilu:

facebook-logo

 

 

 

★ DJ Swing Garden
(www.facebook.com/DjSwingGarden/?fref=ts)

★ USB – Universal Swing Brothers
(www.universalswingbrothers.com)
USB jsou kapela a hudební projekt multižánrového Dje a producenta MGL (Music Grande Luxe). Spojují klasický Djing s vokály a hrou na živé nástroje.
Jejich specialitou je hlavně electroswing prokládaný housem, balkánem, lámaným beatem, minimalem či dnb. Vystoupení a sety jsou často kombinací více stylů. Jejich kontinuálnost spolu s gradací djskeho setu a výkonů muzikantů vyvolává v tanečnících to pravé nadšení.
Jejich hudebním mottem je, aby dámy a pánové začali na parketu opět tančit spolu, tak jak tomu bývalo kdysi.

★ Stephanie van der Strumpf
(www.stephanieburleska.cz)
Stephanie van den Strumpf je česká a mezinárodně nejúspěšnější burleskní tanečnice a fotomodelka, která jako jediná provádí sabrage na pódiu. Při vystoupeních publikum okouzluje svou krásou a šarmem a hrdě ukazuje svou ženskost ve svých úžasných pompézních kostýmech, které si připravuje, stejně jako vystoupení, sama.
V Praze vystupuje každý měsíc v Buddha-baru, či v The Cardinal‘s Baru. Letos se angažuje na prvním českém Burlesque Festivalu. Také ji můžete vidět v TV a magazínech.
BURLESKA je delikátní žánr nabízející divadelně taneční představení, ve kterých je důležité umění nadsázky a představení krásy ženy. I když se v burlesce odkládá oděv, není ale o nahotě. Umělkyně totiž nikdy neukáže vše. Jde právě o to, co zůstává skryto a o charisma a originalitu, se kterou tanečnice baví publikum. A právě díky rozmanitosti a možnostem vystoupení, krásným kostýmům a nadsázce burlesku milují ženy i muži po celém světě. Přijďte si vychutnat jedinečnou burlesku v Praze na akci Thompson Electronic Swing.

★ DJ Marionette
(www.djmarionette.com)
Usměvavý gentleman a milovník dobré elektronické hudby přichází se svou selekcí electroswingu a swing house music. Jeho show rozehřeje srdce každé tanečnice stejně tak, jako roztančí rychlý beat botky každého tanečníka. Vystoupil po boku zahraničních i českých TOP djs a kapel: Boogie Belgique, Grant Lazlo, Vassili Gemini, Sacha Dieu, Troy Savoy, Mydy Rabycad, Dj Mackie Messer, MikkiM a dalších…

Máme pro Vás připravené Happy Hours drinky:)

PŘEDPRODEJ VSTUPENEK:
https://www.ticketstream.cz/tsp/ts1website/vstupenky/thompson-electric-swing-117891

Předprodej: 220 Kč
Na místě: 260 Kč

Uvítáme swingový dress code 🙂

 

Electroswing

Electroswing

 

Předprodej vstupenek:

 

Akci naleznete také na portálech:

 

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Kontaktujte nás

Gerett design s.r.o

Černokostelecká 128/161
102 00 Praha
IČ: 03148823
DIČ: CZ03148823
ID datovky: yr2j3d

M: +420 799 506 787

W: http://www.gerett.cz

E-mail: akrutsky@gerett.cz